Accounting One, s.r.o.
01. únor 2017   nový klient

Společnost ISALIS v.o.s. se stala novým klientem naší společnosti.
 
  Accounting One, s.r.o.
21. únor 2016   další klienti

Společnosti B23 s.r.o. a B58 s.r.o. začaly využívat našich služeb.

 
  Accounting One, s.r.o.
01. leden 2015   nový klient

Společnost Madnat s.r.o. se stala novým klientem naší společnosti.
Dále jsme začali pracovat pro Mgr. Alexandera Molnára .
 
  Accounting One, s.r.o.
17. březen 2014   nový klient

Společnost DP Green, s.r.o. se stala novým klientem naší společnosti.
 
  Credit One a.s.
07. prosinec 2012   Velmi dobrý výkon fotbalistů na sportovním dni AIA

Ve čtvrtek 6.12. se naši kolegové zúčastnili fotbalového turnaje v rámci sportovního dne AIA. V průběhu celého turnaje podávali velmi dobré výkony a nakonec obsadili smolné 4.místo v konkurenci dalších 9 týmů. Umístění kluky mrzelo, protože medaile jim unikla těsně až v penaltovém rozstřelu. Děkujeme jim za předvedenou hru a výbornou reprezentaci naší společnosti.
 
  Credit One a.s.
27. září 2012   Credit One, a.s. na fóru Trendy inkasního trhu 2012

Ve středu 26.9. 2012 se v Andel´s hotel Prague konal 1. ročník fóra Trendy inkasního trhu 2012 a veletrhu inkasních příležitostí, který uspořádala Asociace inkasních agentur u příležitosti 10. výročí jejího založení. Na akci se prezentovala také společnost Credit One, a.s.
Pro tuto akci společnost připravila výstavní stánek se zajímavým doprovodným programem. Na stánku byly pro naše hosty a návštěvníky napečeny výborné muffiny v barvách společnosti Credit One, a.s. a v barvách spolupracující AK JUDr. Jiřího Vlasáka, která se na veletrhu také prezentovala. Pan JUDr. Jiří Vlasák navíc v rámci odpoledního programu vystoupil v panelové diskusi na téma ?Je právo více na straně dlužníků či věřitelů??
Na našem stánku jsme pro účastníky fóra připravili soutěž o hodnotné ceny. Tato soutěž se setkala s poměrně značným zájmem návštěvníků. Před začátkem odpoledního programu fóra předal výkonný ředitel Credit One, a.s. ing. Vojtěch Pečenka třem vylosovaným výhercům jejich ceny.
Společnost Credit One, díky svému aktivnímu přístupu, na akci zaujala a její stánek patřil k nejlepším. Dokázala tak, že je mezi inkasními agenturami rozhodně vidět a ne náhodou patří mezi TOP 5 agentur na českém inkasním trhu.

 
  Promotion One, s.r.o.
27. září 2012   Laserové gravírování

Od září 2012 provozujeme vlastní stroj pro laserové gravírování a řezání. Můžeme vám proto nabídnout výrobu štítků, širokého sortimentu výrobků z plexiskla, dřeva, kůže a dalších materiálů a popis reklamních předmětů za velmi příznivé ceny. Většinu štítků a razítek jsme nyní schopni vyrobit na počkání. Bližší informace naleznete na příslušné stránce v sekci služby, kterou budeme průběžně aktualizovat.
 
  Credit One a.s.
19. září 2012   Přípravy na fórum Trendy inkasního trhu 2012

Ve středu 26.9.2012 se zástupci společnosti Credit One, a.s zúčastní fóra Trendy inkasního trhu 2012 a veletrhu inkasních příležitostí. Akce se koná v Andel´s hotel Prague na Praze 5. Credit One, a.s. připravuje pro návštěvníky akce výstavní stánek se zajímavým doprovodným programem. Rádi bychom i touto cestou pozvali účastníky veletrhu k našemu stánku.
 
  Credit One a.s.
03. září 2012   Mgr. Radek Žákovský novým obchodním ředitelem

Dnešním dnem nastoupil na pozici obchodního ředitele do společnosti Credit One, a.s. Mgr. Radek Žákovský. Po ukončení studia na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně začal pracovat na obchodních pozicích. Postupně pracoval na manažerských pozicích a v managementu několika obchodních společností, např. Mediatel, spol. s.r.o., Axis4, a.s. nebo News Outdoor Czech Republic s.r.o.
Ve společnosti Credit One, a.s. mu přejeme hodně úspěchů.

 
  Credit One a.s.
20. únor 2012   SPOLEČENSKÁ ZODPOVĚDNOST FIRMY (COMPANY SOCIAL RESPONSIBILITY)

Společnost Credit One, a.s. si uvědomuje, že, ačkoli to není v našem ekonomickém prostředí zcela běžné, důležité firmy ve svých oborech by měly nejen těžit ze své pozice na čele příslušného segmentu trhu, ale též ? podle svých možností ? pomáhat lidem, kteří jsou méně šťastní v naplňování svého životního údělu, či ke kterým byl osud méně štědrý.

Proto společnost Credit One, a.s., v rámci své společenské zodpovědnosti, začlenila do spektra svých aktivit i charitativní činnost a spolupracuje a finančně podporuje Základní školu speciální Kroměříž a Mateřskou školu speciální Kroměříž, školy pro děti se zdravotním a mentálním postižením.

 
  Credit One a.s.
05. leden 2012   Asociace inkasních agentur České republiky

S účinností od 1.ledna 2012 byla společnost Credit One, a.s. jednomyslně přijata Valnou hromadou AIA za řádného člena Asociace inkasních agentur České republiky! Zmíněný fakt je nejen potvrzením toho, že společnost Credit One, a.s. je jedním z nejvýznamnějších ?hráčů? na českém inkasním trhu, ale je to i logickým vyústěním dlouhodobých snah této společnosti o kultivaci českého trhu inkasa pohledávek. Vstupem do Asociace inkasních agentur tak společnost Credit One, a.s. dává k dispozici též dlouhodobé snahy své i svých zaměstnanců o zlepšení pozice věřitele vůči jeho dlužníkovi, jak v rámci České republiky, tak i mezinárodně.

Pro klienty společnosti Credit One, a.s. je výše uvedený vstup do AIA též další nezanedbatelnou zárukou etického přístupu k dlužníkům a ?fair? jednání vůči klientům, což byla vždy významná deviza této společnosti i v minulosti.

 
  Credit One a.s.
15. říjen 2011   Elektronická spisová služba

Společnost Credit One, a.s. úspěšně dovršila několikaměsíční období příprav, testování a zkušebního provozu přechodem na plné využívání 100%-ní elektronické spisové služby. Tím se postavila po bok těm nejprogresivnějším firmám na českém trhu. Nejde ale jen o pokrok ? pro její klienty jsou důležité jiné nepopiratelné efekty tohoto kroku: zrychlení a zjednodušení vyřizování spisů, rychlá a plná dosažitelnost všech informací v reálném čase a všestranně efektivnější komunikace, stejně tak jako výrazná eliminace potenciální chybovosti a podstatně vyšší bezpečnost svěřených dat!
 
  Promotion One, s.r.o.
16. září 2011   Reklamní studio v Klatovech se přestěhovalo a začíná používat nový design

Reklamní studio společnosti Promotion One, s.r.o. v Klatovech se přestěhovalo na stejné adrese do vedlejšího obchodu a začíná používat postupně nové výrazné samostatné logo a design v podobě barevných kaněk v červené a šedé barvě. Tento design bude nadále používán pro propagaci studia v regionu a pro označení produktů a výrobků.
 
  21, a.s.
09. září 2011   Nový web

Nové webové stránky Statku česká lípa jsou ve výstavbě. Zatím je doména přesměrovaná na celý projekt Twenty One, práce budou hotové cca za 20 dní.
 
  Credit One a.s.
09. září 2011   100 000 pohledávek

Pohledávkové portfolio ve správě a inkasním procesu společnosti Credit One, a.s. dosáhlo počtu 100.000 pohledávek a jeho nominální hodnota přesahuje 4 mld. Kč.
 
  21, a.s.
02. květen 2011   Již máme otevřeno !!!

Statek česká lípa otevírá již 3. května.
 
  Credit One a.s.
01. duben 2011   Společnost Credit One, a.s. rozšířila svůj manažerský tým

V rámci své snahy o rozšiřování svých aktivit, plánů dalšího růstu a v zájmu intenzivnější komunikace s klienty a ještě větší péče o ně, rozšířila společnost Credit One, a.s. svůj manažerský tým. Dnešního dne nastoupil do funkce obchodního ředitele společnosti pan PhDr.Ing. Ivo Klimeš, MBA.
Ivo Klimeš vystudoval Filosofickou fakultu UK v Praze, Vysokou školu ekonomickou v Praze a Thunderbird, The Garvin School of Global Management ve Phoenixu, USA. Pracoval v top managementu významných společností na českém trhu i v zahraničí, např. Coca Cola Amatil, Duracell Int., ING?Nationale Nederlanden, SAKO Co.Ltd. Na trhu Credit Managementu má více než 10leté zkušenosti. Od r.2000 byl ředitelem firmy Intrum Justitia,s.r.o. I.Klimeš působí jako Etický komisař při Asociaci inkasních agentur České republiky a byl opakovaně zvolen do předsednictva Evropské federace národních asociací inkasních společností, kde pracuje jako Generální tajemník. Ve společnosti Credit One, a.s. je zodpovědný za obchodní aktivity.
 
  Accounting One, s.r.o.
25. únor 2011   nový klient

Společnost RiegerStav,a.s. začala využívat služeb naší společnosti.
 
  21, a.s.
14. leden 2011   Zahájení provozu

Statek česká lípa se připravuje na zahájení provozu, v této souvislosti hledáme vhodné kandidáty na pozici kuchař, číšník, barman, uklízečka, recepční. Zájemci mohou posílat strukturované CV na havranek@statek-ceskalipa.cz.
 
  21, a.s.
01. leden 2011   Název

Areál v Myslovicích ponese název Statek česká lípa.
 
  Credit One a.s.
01. leden 2011   zvýšení kvality právních služeb

Společnost Credit One, a.s. zvyšuje kvalitu právních služeb v oblasti správy a vymáhání pohledávek a rozšířila spolupráci s dalším advokátem,
JUDr. Jiřím Vlasákem, který se ve své praxi zaměřuje zejména na právo obchodní, občanské, autorské, směnečné a dále soudní, správní a rozhodčí řízení. Dále poskytuje komplexní právní služby v oblasti správy a vymáhání pohledávek.
 
  21, a.s.
02. prosinec 2010   Kolaudační rozhodnutí

Dnešním dnem nabylo kolaudační rozhodnutí právní moci a městský úřad v Klatovech povoluje užívání stavby včetně vodních děl.
 
  Promotion One, s.r.o.
24. listopad 2010   Karlovarský kraj

Společnost Promotion One, s.r.o. získala významnou zakázku pro Karlovarský kraj. A to na základě plné spokojenosti s propagací MMR ČR v rámci programu Ziel 3 zajišťované naší firmou.
 
  Credit One a.s.
06. listopad 2010   80 000 pohledávek

Portfolio pohledávek ve správě a inkasním procesu společnosti Credit One, a.s. dosáhlo počtu 80.000 a jeho nominální hodnota přesahuje 3 mld. Kč.
 
  21, a.s.
04. říjen 2010   Kolaudace

Dnes byl podán návrh na kolaudaci stavby a žádost o povolení k užívání vodních děl.
 
  21, a.s.
30. září 2010   Hramonogram prací

Byly dokončeny venkovní omítky, malířské práce a pokládky všech vnitřních podlah.
 
  21, a.s.
09. srpen 2010   Přístavba strojovny

Ve výběrovém řízení na dodávku betonových prací - přístavba strojovny a čístírny odpadních vod zvítězila firma PROSTAV CZ, spol. s r.o..
 
  Credit One a.s.
02. červenec 2010   Rozšíření spolupráce

Společnost Credit One, a.s. rozšířila spolupráci s dalším advokátem,
Mgr. Lenkou Heřmánkovou, která je zaměřena na oblast autorského a obchodního práva
 
  21, a.s.
24. červen 2010   Harmonogram prací

Kompletně byly dokončeny obkladačské práce, dokončují se práce sádrokartonářské a práce na VZT.
 
  Credit One a.s.
10. květen 2010   60 000 pohledávek

Portfolio pohledávek společnosti Credit One pro správu a vymáhání činí více než 60 tis. pohledávek
 
  21, a.s.
02. květen 2010   Gastro vybavení

Firma Centrum gastronomie Sušice s.r.o. byla vybrána jako dodavatel vybavení kuchyňského provozu.
 
  21, a.s.
22. duben 2010   Harmonogram prací

Kompletně byly dokončeny vnitřní omítkářské práce. Probíhají topenářské práce a realizace betonových podlah. Současně byl podán návrh na změnu stavby před jejím užíváním - dobudování zázemí strojovny pro umístění tepelných čerpadel.
 
  21, a.s.
04. duben 2010   Obklady a dlažby

Ve výběrovém řízení na dodávku obkladů a dlažeb zvítězila firma Keramika Soukup.
 
  Promotion One, s.r.o.
07. březen 2010   Tisk na plátno

Nově standardně nabízíme velkoplošný tisk na plátno. Následným napnutím na dřevěný rám, tzv. blindrám vznikne atraktivní interiérový obraz o rozměru až 190 x 120 cm.
 
  Credit One a.s.
02. únor 2010   Elektronické podávání exekucí

Zavedení elektronického podávání návrhů na výkon rozhodnutí (exekucí) u smluvních exekutorských úřadů v rámci České republiky
 
  21, a.s.
14. leden 2010   Harmonogram prací

Byly zahájeny sádrokartonářské práce, práce na ZTI a elektromontáže.
 
  21, a.s.
23. listopad 2009   Tepelná čerpadla

Jako dodavatel tepelných čerpadel (pro vytápění, ohřev teplé vody a vzduchu pro řízené větrání) byla na základě výběrového řízení vybrána firma PZP Komplet a.s.
 
  Credit One a.s.
06. listopad 2009   40 000 pohledávek

Portfolio pohledávek společnosti Credit One pro správu a vymáhání činí více než 40 tis. pohledávek
 
  21, a.s.
14. září 2009   Harmonogram prací

Dokončeny tesařské, pokrývačské a klempířské práce.
 
  Promotion One, s.r.o.
14. září 2009   GP Brno

Další úspěšně realizovaná zakázka pro Bwin.
 
  Accounting One, s.r.o.
04. červenec 2009   nový klient

Společnost RieStav s.r.o. (stavební společnost) se stala novým klientem naší společnosti.
 
  Credit One a.s.
04. květen 2009   Propojení informačního systému s INFOJUSTICE

Automatizované zabezpečené propojení informačního systému společnosti Credit One umožňuje on-line zjištění stavu jednotlivého případu ve fázi soudní a exekuční u příslušných okresních a krajských soudů (např. PRAVNÍ MOC ROZSUDKU, EXEKUCE apod.)
http://infosoud.justice.cz
 
  Accounting One, s.r.o.
30. březen 2009   nový klient

Filip Jančík (režisér dabingu) se stal novým klientem naší společnosti.
 
  Credit One a.s.
29. březen 2009   Přímý přístup do Centrální evidence exekucí

Do CEE zapisují exekutoři pověření provedením exekuce pravomocná usnesení soudu o nařízení exekuce a o pověření exekutora provedením exekuce, usnesení soudu o zastavení a o odkladu exekuce a další stanovené údaje a to podle obsahu jimi vedeného spisu
http://www.ceecr.cz/
 
  Promotion One, s.r.o.
17. březen 2009   Rozšíření technologie

Společnost Promotion One, s.r.o. rozšířila své technologické vybavení o nový filmový scanner. Nyní tedy převádíme do elektronické podoby diaopizitivy a klasické filmové negativy bez nutnosti jejich vyvolání.
 
  21, a.s.
23. únor 2009   Harmonogram prací

K dnešnímu dni jsou na I. etapě výstavby hotové veškeré zemní práce, bourací práce a betonové vodorovné konstrukce. Zároveň započaly práce tesařské.
 
  Credit One a.s.
01. únor 2009   30 000 phledávek

Portfolio pohledávek společnosti Credit One pro správu a vymáhání činí více než 30 tis. pohledávek
 
  Credit One a.s.
06. leden 2009   Propojení informační systém s ISR

Informace o zahájení insolventního řízení u jednotlivých dlužníků.
http://portal.justice.cz
 
  Promotion One, s.r.o.
19. listopad 2008   Bayerisches Staatsministerium

Významná referenční zakázka pro Bayerisches Staatsministerium für Wirtschaft, Infrastuktur, Verkehr und Technologie.
 
  Credit One a.s.
15. listopad 2008   První podání žalobních návrhů na SLOVENSKU

Zřízení pobočky v Bratislavě a podání žalobních návrhů prostřednictvím advokátní kanceláře Sedláčková Vítek
 
  21, a.s.
09. říjen 2008   Dotace z EU

Společnost 21, a.s. uspěla s žádostí u SZIF v Českých Budějobvicích a následně byla podepsána smlouva o poskytnutí dotace ve výši 5,6 mil Kč. Dotace bude poskytnuta polhůtně až na základě prostavněných uznatelných nákladů.
 
  Credit One a.s.
25. září 2008   Hromadné podávání EPR

Prostřednictvím informačního systému podáváme hromadná podání Elektronického platebního rozkazu u příslušných okresních soudů
 
  21, a.s.
17. září 2008   Vítězný zhotovitel

Na základě dvoukolového výběrového řízení byla vybrána stavební firma MAKRO - stavební společnost s.r.o. , která se tímto stala generálním zhotovitelem 1. etapy výstavby. Celkem se v této etapě prostaví 20 mil Kč.
 
  Promotion One, s.r.o.
14. srpen 2008   Bwin

Realizace propagačních předmětů a letáků na český a slovenský trh pro firmu Bwin.
 
  21, a.s.
14. červenec 2008   Výběrové řízení

Zahájeno výběrové řízení na generálního zhotovitele stavby. Poptáno bylo celkem sedm stavbeních firem.
 
  Credit One a.s.
18. červen 2008   První podání Elektronického platebního rozkazu

Elektronický platební rozkaz snižuje výši soudního poplatku na 2% (min. 300 Kč.) z žalované částky. Maximální výše žalované částky je 1. mil. Kč.
http://epodatelna.justice.cz
 
  Credit One a.s.
01. květen 2008   20 000 pohledávek

Portfolio pohledávek společnosti Credit One pro správu a vymáhání činí více než 20 tis. pohledávek
 
  Credit One a.s.
10. březen 2008   Hromadné podávání u ČTÚ

Prostřednictvím informačního systému podáváme hromadná podání u Českého telekomunikačního úřadu
 
  Credit One a.s.
06. prosinec 2007   První elektronické podání ČTÚ

Prostřednictvím elektronického podání se zaručeným podpisem se výrazně zrychlí správní řízení u Českého telekomunikačního úřadu.
http://www.ctu.cz
 
  Promotion One, s.r.o.
27. říjen 2007   Nové materiály pro velkoplošný tisk

Od října máme trvale skladem nové materiály pro velkoplošný tisk. Jedná se o nejlepší super lesklý papír Mutoh pro tisk fotografií s gramáží 265 g/m2 v šíři 106 cm, plachtovinu LG 470 g/m2 s tmavým jádrem, vhodnou pro oboustranný potisk, v šíři 162 cm a levný papír pro vitríny citylight v šíři 91 cm. Od listopadu připravujeme tisk na malířské plátno 340 g/m2, ideální pro tisk věrných reprodukcí obrazů. Bližší informace získáte kliknutím na nadpis.
 
  Credit One a.s.
23. červen 2007   Správa pohledávek pro Společenství vlastníků jednotek domu:

Společnost Credit One Vám nabízí vyřešení Vašich pohledávek za dlužníky (neplatiči):
? Mimosoudní inkaso
? Soudní inkaso
? Exekuční inkaso

Máme připravené scénáře oslovení dlužníků (telefonický kontakt, předžalobní upomínka, informace o podané žalobě atd.) pro rychlou a efektivní správu vašich pohledávek.

Veškeré úkony v rámci mimosoudního, soudního a exekuční řízení jsou financovány společností Credit One.

Zažalování nepromlčených pohledávek společnosti je v souladu s povinností členů statutárních orgánů vykonávat svojí působnost s péčí řádného hospodáře podle §194 zák. 513/1991Sb.(Obchodní zákoník).

Nutné podklady pro správu pohledávek Společenství vlastníků
- Vyúčtování nákladů vztahující se k jednotlivým dlužníkům
- Výpis z katastru nemovitostí jednotlivých dlužníků
- Stanovy Společenství vlastníků
- Výpis z obchodního rejstříku Společenství vlastníků
 
  Promotion One, s.r.o.
01. červen 2007   Informace o Promotion One v HSW Info

V novém čísle časopisu HSW info vyšel článek, informující o společnosti Promotion One, s.r.o. PDF verzi časopisu si můžete stáhnou na stránkách společnosti HSW - www.hsw.cz v sekci HSW info.
 
  Consulting One, a.s.
01. duben 2007   Změna sídla

Oznamujeme všem našim klientům a dodavatelům, že během měsíce dubna dochází ke změně sídla všech firem ve skupině CONSULTING ONE. Adresa nového sídla je V Celnici 1031/4, 110 00, Praha 1. Sídlo firmy Living space s.r.o. zůstává stále na stejné adrese - Vinohradská 938 č.or. 37, PSČ 12000, Praha 2.
 
  Promotion One, s.r.o.
15. únor 2007   Zlepšení kvality velkoplošného tisku

Po právě provedeném upgradu ovládacího softwaru naší velkoformátové tiskárny vám můžeme nabídnout opět o něco lepší tiskové služby. Pomocí technologie i2 dosahujeme vyšší kvality tisku bez tzv. pásování, které bývá problémem hlavně u plných barevných ploch. Zároveň se i výrazně zvýšila rychlost tisku, proto vám můžeme za nezměněnou cenu nabídnout opravdu špičkovou kvalitu tisku.
 
  Credit One a.s.
21. leden 2007   Šifrovaný reporting pro klienty

Standardní součástí našich služeb je on-line reporting dle potřeby Vaší společnosti na
http://www.creditone.cz/data
 
  Promotion One, s.r.o.
03. listopad 2006   MMR ČR

Společnost Promotion One, s.r.o. získala další významnou zakázku od MMR ČR. A to na základě plné spokojenosti s propagací MMR ČR v rámci programu INTERREG IIIA zajišťované naší firmou.
 
  Promotion One, s.r.o.
20. říjen 2006   Nové technologie

Po komplexním výběrovém řízení z mnoha kandidátů a ne zrovna lehkém rozhodování vám tímto můžeme představit 2 nové členy našeho týmu: velkoformátovou tiskárnu MUTOH ROCKHOPPER 3 a laminátor pro studenou laminaci FLEXILAM 262. Oba přírůstky mají šíři 165 cm a představují v současné době technologickou špičku v segmentu střední produkce tisku. Více informací najdete v sekci služby - velkoplošný tisk.

 
  21, a.s.
12. srpen 2006   Rozšíření projektu

Projekt byl rozšířen o vybudování rybníka. Zárveň se začalo s jeho výstavbou.
 
  21, a.s.
30. květen 2006   Zahájení přípravných prací

Byly zahájeny přípravné práce (bourání, stěhování, vyklízení, příprava pro zařízení staveniště, ...) před vstupem generálního dodavatele stavby.
 
  Promotion One, s.r.o.
13. duben 2006   Ministerstvo pro místní rozvoj

Společnost Promotion One, s.r.o. získala významnou zakázku od MMR ČR. Zvítězili jsme ve výběrovém řízení pro ?Zajištění propagace činnosti MMR ČR v rámci programů EU INTERREG IIIA ?.
 
  21, a.s.
11. duben 2006   Stavební povolení

Společnosti 21,a.s. bylo vydáno stavební povolení na výstavbu rehabilitačního, sportovního a odpočinkového multifunkčního centra na Šumavě.
 
  Accounting One, s.r.o.
06. duben 2006   nový klient

Společnost RJE s.r.o. se stala novým klientem naší společnosti.
 
  Accounting One, s.r.o.
22. březen 2006   nový klient

Společnost Accounting One,s.r.o. získala nového klienta - Michal Michálek (herec, režisér dabingu).
 
  Accounting One, s.r.o.
14. březen 2006   Noví klienti

Získali jsme 2 nové klienty - Michal Pavlík (dabingový režisér) a Zuzana Pavlíková (dramaturgyně realityshow Vyvolení).
 
  Accounting One, s.r.o.
15. únor 2006   Nový Kient

Radana Bártová Herrmannová (herečka, dabing) se stala novým klientem naší společnosti.
 
  Promotion One, s.r.o.
01. únor 2006   Nová technologie

Nově Vám můžeme nabídnout výrobu různých písmen, symbolů a log z pěnového polystyrénu. Bližší info po kliknutí na nadpis.
 
  Promotion One, s.r.o.
31. leden 2006   Akce razítka

Výměnou za Vaše staré samobarvící razítko Vám poskytneme slevu 15% na nákup nové mechaniky Colop stejného rozměru.
 
  21, a.s.
23. leden 2006   Zahájeno stavební řízení

Společnost 21,a.s. požádala o záhájení stavebního řízení.
 
  21, a.s.
04. leden 2006   Rozhodnutí o umístění stavby

Dle rozhodnutí Odboru výstavby a územního rozvoje Městského úřadu Klatovy získala společnost 21,a.s. rozhodnutí o umístění stavby. Až nabude toto rozhodnutí právní moci, bude požádáno o stavební povolení.
 
  21, a.s.
07. červenec 2005   Galerie

Byla doplněna galerie o fotografie objektu těsně před započatou rekonstrukcí.
 
  21, a.s.
17. červen 2005   Náhled projektu

V krátké době zde bude k dispozici náhled základních rysů celého projektu.
 
  21, a.s.
15. červen 2005   Prezentace projektu

Splečnost 21,a.s. představila hotový projekt na veřejném zasedání zastupitelstva obce Myslovice, v jejímž katastrálním území bude celý projekt realizován. Zastupitelstvo jednomyslně projekt odsouhlasilo a ocenilo jeho velkou přidanou hodnotu nejen pro obec Myslovice.
 
  21, a.s.
17. leden 2005   Zahájeny projektové práce

Společnost 21,a.s. zahájila ve spolupráci s projekční kanceláří Josef Černý Klatovy práce na stavebním projektu stavby multifunkčního rehabilitačně-odpočinkového centra.
 
  Accounting One, s.r.o.
25. červen 2004   Nový klient

Získali jsme nového klienta - společnost Modrá vlna s.r.o.
 
  Accounting One, s.r.o.
15. červen 2004   Nový klient

Regina Řandová a Bohouš Josef se stali novými klienty naší společnosti.
 
  Accounting One, s.r.o.
06. květen 2004   Nový klient

Společnost Klarex s.r.o. se stala novým klientem naší společnosti.
 
  Consulting One, a.s.
21. duben 2004   Promotion One,s.r.o.

Společnost Consulting One,a.s. založila dceřinou společnost Promotion One,s.r.o., která svým klientům poskytuje komplexní služby v oblasti reklamy
 
  21, a.s.
22. únor 2004   nový web

22. února byl spuštěn web společnosti 21,a.s.
 
  Consulting One, a.s.
21. únor 2004   21, a.s.

Společnost Consulting One, a.s. založila dceřinou společnost 21,a.s., která bude provozovat multifunkční sportovní areál na Šumavě.
 
  Accounting One, s.r.o.
06. únor 2004   Nový klient

Společnost Living space s.r.o. se stala novým klientem naší společnosti.
 
  Accounting One, s.r.o.
02. únor 2004   Nový web

2. února byl spuštěn nový web společnosti Accounting One s.r.o.
 
  Consulting One, a.s.
01. únor 2004   Nový web společnosti Consulting One, a.s.

1. února byla spuštěna nová verze webu společnosti Consulting One, a.s.
 
  Accounting One, s.r.o.
13. leden 2004   Nový klient

Společnost Accounting One,s.r.o. získala dva nové klienty - FARMA Bolka Polívky, spol. s r.o. a HP horse power, s.r.o.